#оставка

Македонија

ЗАЕВ, ИНТЕРВЈУ ЗА ТВ 24: Политичари кои се неодговорни даваат оставки

Политичари кои се неодговорни даваат оставки, изјави вечерва премиерот Зоран Заев во интервју за ТВ24. – Не сакам да бидам…
Дневна доза отровче

ПРАТЕНИК ВО ОСТАВКА, ПРЕД АПАНАЖА : Павле, направи тест за кокаин ?

Павле, си даде оставка, без да направи тест за кокаин. Врло веома паметен дечко.  Адвокатот Александар Тортевски, уште пред една…
error: Content is protected !!
Close